Naudinga informacija
Naujienų prenumerata
  
  
  
  
  
  
  
apie tarnybą


Panevėžio valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba – valstybės biudžetinė įstaiga, nagrinėjanti asmenų prašymus ir priimanti sprendimus dėl antrinės teisinės pagalbos teikimo. Tarnyba yra viena iš penkių institucijų, įgyvendinančių LR Teisingumo ministerijos tikslus bei nuostatas teisinės pagalbos sistemoje, kuria siekiama užtikrinti gynėjo parinkimą baudžiamajame procese ir socialiai pažeidžiamų bei nepasiturinčių asmenų teisę į veiksmingą valstybės garantuojamą teisinę pagalbą.

Panevėžio valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos veiklos teritorija sutampa su  Panevėžio apygardos teismo veiklos teritorija ir apima Panevėžio miesto, Panevėžio rajono, Anykščių rajono, Biržų rajono, Kupiškio rajono, Pasvalio rajono, Rokiškio rajono, Utenos rajono, Ignalinos rajono, Molėtų rajono, Zarasų rajono bei Visagino miesto savivaldybes.

Tarnybos misija - užtikrinti valstybės paramos įgyvendinimą žmonėms dėl socialinės padėties neįgalintiems realizuoti savo teisių į teisminę gynybą, kad kiekvienam būtų sudaryta galimybė lygiai ir vienodai siekti teisingumo.

Tarnybos darbo laikas:
 

Pirmadienis, Trečiadienis   8.00 - 17.00
Antradienis, Ketvirtadienis   8.00 - 18.00
Penktadienis   8.00 - 15.45
Pietų pertrauka 12.00 - 12.45
Skambinkite tel.: (8 45) 570152

Parašykite mums


2014 m. III ketv. veiklos rodikliaiInformacija atnaujinta: 2014-10-13